Kontakt oss

Kontakt Zpirit på telefon (+47) 415 34 070 og post@zpirit.no
– eller finn direktenummer til de ansatte her!

Oddvar Hårde

Oddvar Hårde

Daglig leder og konsulent

Art Director med over 20 års markedsføringserfaring fra reklamebyråer og flere bedrifter.

415 34 071

oddvar@zpirit.no

oddvardius

Steinar Hårde

Steinar Hårde

Konsulent

Art Director med over 15 års fartstid innen reklamebyråer og markedsavdelinger, bl.a. i næringsmiddelbransjen.

415 34 072

steinar@zpirit.no

Anne Birgitte Stenberg

Anne Birgitte Stenberg

Prosjektleder

Anne Birgitte har bakgrunn fra helsevesenet og styrer med sin effektivitet store og små prosjekt trygt i havn.

415 34 079

annebirgitte@zpirit.no

Iver Bunes

Iver Bunes

Tekstforfatter

Utdannet ved Høgskolen i Stavanger. Flere års erfaring som avisjournalist og tekstforfatter i reklamebyrå.

415 34 077

iver@zpirit.no

Rune Skjærvold

Rune Skjærvold

Art Director / fotograf

Kunsthøgskolen i Rogaland, med fordypning i klassisk figurativ uttrykksform. Flere års byråerfaring.

411 05 354

rune@zpirit.no

Barbara Schymura

Barbara Schymura

Art Director

Mange års erfaring fra Tysklands største reklamebyråer, med ansvar for internasjonale merkevarer som bl.a Schwarzkopf, DHL og Bacardi.

415 34 074

barbara@zpirit.no

Else Helen Myhre

Else Helen Myhre

Grafisk designer / illustratør

Bachelorgrad i Visuell kommunikasjon ved Kunsthøgskolen i Bergen.

415 34 075

else@zpirit.no

@elselen

Jon Olav Rolfsnes

Jon Olav Rolfsnes

Grafisk designer

Bachelor i Grafisk Design ved Curtin University of Technology.

415 34 076

jonolav@zpirit.no

Petter Misje

Petter Misje

Regissør / filmleder

Lang fartstid innen filmproduksjon, både som frilanser og fra blant annet NRK.

977 33 852

petter@zpirit.no

Øyvind Eikeland

Øyvind Eikeland

Digital utvikler

Øyvind har god kjennskap til de fleste programmeringsspråk for webutvikling og en teknisk innsikt som kan hjelpe deg med det meste i den digitale hverdagen.

919 93 461

oyvind@zpirit.no

Espen M. Kvalheim

Espen M. Kvalheim

Art Director / digital designer

Utdannet som mediegrafiker. Har flere års byråerfaring i Bergen og på Stord som grafisk formgiver på papir og nett, med typografi som spesialfelt.

415 34 073

espen@zpirit.no

zpiritespen

espenkvalheim

marzhal